Liga 1v1 – wyniki w grupach – live

Biorę pod uwagę TYLKO wyniki zamieszczone na forum.

 

GRUPA A         
Qbn Klimo Kruppek SHEwasONLYten RoBiN. KPC1999 JHWHPunktacjaMiejsce
QbnXw/ow/o2:02:02
KlimoXw/ow/o1:02:03:01
Kruppekw/ow/oXw/ow/ow/ow/o--
SHEwasONLYtenw/ow/ow/oXw/ow/ow/o--
RoBiN.w/ow/ow/ow/oXw/ow/o--
KPC19990:20:1w/ow/oX2:02:33
JHWH0:2w/ow/o0:2X0:44
GRUPA B         
Hocuspocus FranCesc Lukasz Mamrot Pawcio RoX SarQPunktacjaMiejsce
HocuspocusXw/ow/ow/ow/ow/ow/o--
FranCescw/oX2:02:02:0w/o2:08:01
Lukaszw/o0:2X1:10:2w/o1:54
Mamrotw/o0:21:1X1:1w/o2:04:43
Pawciow/o0:22:01:1Xw/o2:05:32
RoXw/ow/ow/ow/ow/oXw/o--
SarQw/o0:20:20:2X0:65
GRUPA C         
Zniczu lort_rafau Parrot Hunter_II Winc Grzemp AserinoxPunktacjaMiejsce
ZniczuX1:11:1w/o0:22:43
lort_rafau1:1X1:10:2w/o0:21:54
Parrotw/ow/oXw/ow/ow/ow/o--
Hunter_II1:12:0Xw/o3:12
Wincw/ow/ow/ow/oXw/ow/o--
Grzempw/ow/ow/ow/ow/oXw/o--
Aserinox2:02:0w/o2:0X4:01
GRUPA D         
Aruna Tyskie Xepa FiR Magico Zazi PandziorPunktacjaMiejsce
Aruna Xw/o2:02:02:02:02:010:01
Tyskiew/oXw/ow/ow/ow/ow/o--
Xepa0:2w/oX0:20:20:20:20:106
FiR0:2w/o2:0X2:02:06:22
Magico0:2w/o2:0X0:22:44
Zazi0:2w/o2:00:2X0:22:65
Pandzior0:2w/o2:00:22:02:0X6:43

300 total views, 1 views today

Polub lub udostępnij ten post na:
Facebook
Google+
http://veniv.pl/2018/12/05/liga-1v1-wyniki-w-grupach-live/
Twitter
Instagram

Post Author: FiR

15 thoughts on “Liga 1v1 – wyniki w grupach – live

    FranCesc

    (5 grudnia 2018 - 23:32)

    Póki co w grupie C najbardziej wyrównane mecze 😀

    Xepa25

    (6 grudnia 2018 - 16:15)

    W grupie C same remisy 😀

    FranCesc

    (7 grudnia 2018 - 15:15)

    Został mi mecz z Roxem i Hocuspocusem (hocusempocusem? jak jest prawidłowo?) w ten weekend Panowie jak się pojawicie to może być średnio z moją dostępnością. Dajcie znać tu kiedy znajdziecie czas na mecze. No i zachęcam innych do grania, bo zwłaszcza kuleje aktywność w grupach A i C.

    @FranCesc – dokładnie! Trochę z aktywnością cieżko. Polecałbym adminowi ligi wskazać jakieś terminy, może to trochę zmotywuje ludzi do grania.

    Winc

    (8 grudnia 2018 - 15:03)

    No ja mialem problemy z aktualizacja, do swiat przeciez te mecze sie dogra (taki jest termin) wiec juz nie werzucajcie na sile dat – póki co.

      FranCesc

      (8 grudnia 2018 - 22:06)

      @Winc doskonale Cie rozumiem, np w mojej grupie tylko 2 osoby jeszcze nic nie grały i jak się pojawią to zapewne mecze się dogra, jednak jeśli przez ponad tydzień w grupie są rozgrywane 2-3 mecze to nie wróży, że graczom uda się złapać do Świąt.

    @FranCesc, no trudno, faktycznie skoro Fir dał taki termin trzeba się tego trzymać. Umów trzeba dotrzymywać. Oby ludzie zaczeli rozgrywać swoje mecze częściej 🙂

    FranCesc

    (9 grudnia 2018 - 16:55)

    O co chodzi z rezygnacją lort_rafau’a z ligi? Z tego co mi wiadomo rozegrał kilka meczów, a na dokończenie pozostałych jest jeszcze sporo czasu. Bo jak dla mnie to wydaje się być niepoważne.

      lort_rafau

      (9 grudnia 2018 - 18:04)

      Nie martw sie wracam specjalnie dla Ciebie. Twój komentarz mnie zachęcił i poprosiłem o powrót. Żeby nie robić zamieszania.

    KlimO

    (12 grudnia 2018 - 16:22)

    FiR jak tyś tego Krujpka wytrenował, że az chłopaczyna ogłosił koniec kariery? XD

    FiR

    (12 grudnia 2018 - 20:58)

    Spokojnie, nie mówimy ostatniego słowa. Niestety jego niesubordynacja przesądziła

    FiR

    (22 grudnia 2018 - 16:45)

    Uzupełniłem tabelki.
    Ci z „?” – mają jeszcze szanse na dogranie spotkań, jak nie dograją chociażby jednego to lecą w/o
    Ci z „w/o” – niestety nie ma już szans:)

    FranCesc

    (23 grudnia 2018 - 21:16)

    Hmmm, a gdzie są te znaki zapytania, bo nie widzę? ;P A tak na poważnie to szkoda, że aż tak wielu graczy zapisało się i nie zagrało nic bo niestety to nie są pojedyncze przypadki. Tak czy inaczej nie mogę się doczekać finałów i kolejnego sezonu.

    KlimO

    (24 grudnia 2018 - 12:40)

    @FiR z tego co wiem Grzemp rozegrał swoją grę z Aserinoxem i przegrał 2-0
    @FranCesc niestety, tak już jest, ale dobre i tyle 🙂 Tylko z tego co widzę chyba nie do końca orientujesz sie o co chodzi xd To są kwalifikacje, teraz FiR podzieli to na 2 ligi i dopiero zabawa się zaczyna ;D

      FranCesc

      (25 grudnia 2018 - 18:04)

      Jeśli się dobrze orientuje to jest pierwszy sezon ligii, który jest jednocześnie kwalifikacją do play – offów (czyli faktycznego finału ligii), a także będą rozegrane baraże o ustalenie kto będzie w pierwszej lidze kolejnego sezonu. Tak wszystko zapamiętałem, źle mówię?