[WYWIAD] MOON O BALANSIE GRY: Myślę, że blizzard powinien znerffić Nocne elfy.

Po zakończonym niedawno WGL Winter 2018 War3station postanowiło przeprowadzić wywiad z jego zwycięzcą Moon’em. Jang odpowiadał na pytania chociażby dotyczące problemu balansu po patchu 1.30 czy jego finałowym rywalu Foggy‚m. Przyjemnej lektury!

Q: Cześć Moon, dziękuje, że przyjąłeś nasze zaproszenie do wywiadu. Chciałbyś pozdrowić swoich fanów?
M: Cześć wszystkim, Jestem Moon, Jang Jae-Ho. Jestem szczęśliwy, że mogę tutaj być.

Q: Na tym turnieju zostałeś mistrzem tracąc tylko dwie mapy. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
M: Na poprzednim WGL zostałem wyeliminowany w fazie grupowej, a więc przed startem w tym turnieju, ustawiłem sobie za cel awans do playoffów . Po tym co się wydarzyło robiłem po prostu krok po kroku. Poczułem się pewnie po tym, gdy zdobyłem pierwsze miejsce w fazie grupowej. Ogólnie rzecz biorąc uważam, że był to dla mnie bardzo udany turniej od fazy grupowej aż po finał. Ja również nie spodziewałem się takiego rezultatu. Po tym jak zostałem mistrzem czułem się na prawdę bardzo szczęśliwy.

Q: Jaka jest Twoja opinia na temat patch’a 1.30?
M: Zanim zagrałem na patch’u 1.30, nie wiedziałem, że nocny elf jest tak mocny. Wszyscy mówią, że Nocny elf został nadmiernie-napakowany w tym patchu, i ja się z tym zgadzam. Dla dobra balansu tej gry, myślę, że blizzard powinien osłabić nocne elfy.

Q: Jaka jest Twoja opinia o Foggy’m? Foggy powiedział, że jego marzeniem jest być graczem nocnego elfa Twojej klasy.  Myślisz, że może on osiągnąć to marzenie?
M: Po pierwsze, chciałbym Ci podziękować Foggy, za ocenienie mnie tak wysoko. Z jego wynikiem na WGL, został już uznany za potężnego gracza. Myślę, że on bardzo dobrze rozumie jak powinno się grać Nocnymi elfami
Spodziewam się, że Foggy może mnie przerosnąć i spełnić swoje marzenia, i oczywiście będę grał ciężko by utrzymać swój poziom.

Q: W przyszłym roku dostępna będzie edycja gry Reforged, a my zmierzamy by na nagrody w przyszłych turniejach wydać ponad 5 milionów Yuan’ów. Jakie są Twoje przemyślenia na ten temat?
M:  Zwiększenie puli nagród to dobra wiadomość dla graczy, i mam nadzieję, że edycja Reforged pomoże nam złapać drugi oddech dla gier RTS.

Q: W przyszłym roku będą również odbywały się międzyklanowe turnieje. Twoi fani zastanawiają się jaki klan wybierzesz. Wybrałeś już? Jeżeli wybierzesz Chińską drużynę, to czy zamieszkasz w Chinach?
M: Jestem podczas rozmów z wieloma drużynami, ale jeszcze żadnej nie wybrałem. Mam nadzieję, że będę mógł niedługo podzielić się z wszystkimi ta informacją. Niestety, nie mam obecnie w planach zamieszkać w Chinach, ale mogą mi się trafiać krótkie pobyty podczas turniejów organizowanych tam.

Q: Czy podzielisz się z nami swoim typowym dniem? Po za Warcraftem 3 posiadasz jeszcze jakąś pracę? Czy w przyszłości znowu zaczniesz streamować?
M: Po za grą w Warcraft III, cwiczę również by utrzymać swoją siłe fizyczną. Studiuję również jezyki obce. Jeżeli chodzi o streamowanie, nadal to rozważam oraz się do tego przygotowywuję.

Q: Dziękujemy Ci za ten wywiad. Za nim zakończymy, czy chcesz coś przekazać swoim fanom?
M: Dziękuje za wasze wsparcie oraz za miłość przez cały rok. 2018 już prawie się skończył, więc chciałbym życzyć wszystkim szczęśliwego zakończenia tego roku, oraz życze wam powodzenia w pracy jak i życiu w przyszłym roku!


227 total views, 1 views today

Polub lub udostępnij ten post na:
Facebook
Google+
http://veniv.pl/2018/12/21/wywiad-moon-o-balansie-gry-mysle-ze-blizzard-powinien-znerffic-nocne-elfy/
Twitter
Instagram

Post Author: KlimO

Dodaj komentarz