Sylwetki legend

3 Lipca 2002 roku, to data pamiętna dla wszystkich z nas.
Wszystkich, którzy odwiedzają tą stronę, logują się na battle.necie od dobrych 16 a może kilku lat mniej.


Wtedy to pojawił się przełomowy pod wieloma względami RTS spod studia Blizzard. To była trzecia ale jak dzisiaj okazuję się najlepsza odsłona gry, która przyciągnęła do ekranów miliony, ale po 16 latach ciągle trzyma nas za swoje pazuchy.
Można powiedzieć, „przecież to tylko gra” i wielu z was ma rację, ale ta gra to piękne wspomienia, setki poznanych ludzi, zarywane nocki i epickie bitwy.

Nie wiadomo czy którakolwiek z gier zatrzymała taką rzeszę graczy przez tyle lat. A gdy wszyscy dowiedzieliśmy się o „Reforged” to nasze uczucia przybrały na sile, wierząc, że czasy pełnego sławnego już POL-1 jeszcze wrócą.

W związku z tym, postanowiłem ruszyć z cyklem artykułów o legendach tej gry. Jako, że jestem człowiekiem, który ma sporo czasu w pracy i możliwość, postaram się wam w miesiącu przybliżyć chociaż kilku graczy – których już zresztą na pewno znacie, ale czy na pewno wiecie o nich wszystko?
Przekonamy się wkrótce =)

A tymczasem zorganizuję małą ankietę, na temat tego kogo byście chcieli pierwszego „poznać”. Ankieta dostępna będzie po prawicy na głównej stronie. Czekam na wasze głosy!

177 total views, 1 views today

Polub lub udostępnij ten post na:
Facebook
Google+
http://veniv.pl/2018/12/24/sylwetki-legend/
Twitter
Instagram

Post Author: KlimO

1 thought on “Sylwetki legend

    Zabro

    (25 grudnia 2018 - 12:04)

    Sylwetkę Happiego przybliżył mi Michau. Dzięki niemu wiem, że Happy pochodzi z Rosji i cierpi na autyzm.

    O Sky’u i o Grubbym jest film wiec po so.

    Ja bym chciał z przybliżenia sylwetkę potężnego KlimO.

Dodaj komentarz