W3iL 2019, VvV zagra w lidze!

Zgodnie z oczekiwaniami graczy Warcrafta 3, w końcu ktoś zdecydował się by stworzyć możliwość konkurowania między drużynami.
Myślę, że nie muszę nikomu mówić kto mógłby podjąć się tego zadania, jednak w gwoli ścisłości poinformujemy, że powstała liga z inicjatywy team’u Warcraft3.info w.której nasza drużyna weźmie udział.

Z tego co na tą chwilę wiadomo do ligi zapisało się 17 drużyn. Limit wynosił 16, dlatego administratorzy wybrali 4 (ich zdaniem) najsłabsze drużyny, który wzięły udział w eliminacjach o pozostałe 3 sloty. W tym jakże szacownym gronie znaleźliśmy się również i my.

W swoim meczu przyszło nam się zmierzyć z amerykańską drużyną TEAM GYM, złożoną z graczy wielu narodowości. Jak się okazało, nasza Polska Husaria dosłownie zmiotła jankesów wygrywając 5 gier każdą po 2:0 co dało łączny wynik 10:0 dla Veni vidi Vici!

Szczególne podziękowania należą się Markowi „Fir’owi” za zapisanie naszej drużyny do ligi oraz całą organizację. Tym samym zdobywamy slot i meldujemy się w TOP16, gdzie zmierzymy się z innymi bardzo mocnymi drużynami. Prawdopodobnie dzisiaj zostanie opublikowany artykuł dotyczący wszystkich szczegółów – dlatego trzymamy rękę na pulsie by poinformować was o całej reszcie.

vs 

TEAM GYM

0:5

Veni Vidi Vici

MAPY

Cepheid

0:2

Paladyn

TS, EI

Dwizzle

0:2

Smurf

AZ, TS

SlovakiaGuy

0:2

Aserinox

NI, AZ

StoPClick

0:2

KrzychoKing

CH, NI

Mantalo


&


Immortalsoulz

0:2

Fir


&


Aserinox

LT, TM

236 total views, 1 views today

Polub lub udostępnij ten post na:
Facebook
Google+
http://veniv.pl/2019/03/04/w3il-2019-vvv-zagra-w-lidze/
Twitter
Instagram

Post Author: KlimO

2 thoughts on “W3iL 2019, VvV zagra w lidze!

Dodaj komentarz