W3iL – Znamy rywali!

Dzisiejszego dnia na stronie organizatorów ligi W3iL warcraft3.info, ukazał się post rozpoczynający oficjalnie zmagania między klanami!

Rozlosowano dwie grupy po 8 drużyn w każdej, wśród nich znalazły się chociażby takie klany jak mTw, SWE, uMaD, FRA, DuSt, etc. 
Ostatecznie nasz klan trafił do Grupy B, w której zmierzymy się z klanami SWE, uMaD, FRA, cSc, BG, SQK, LGB, a więc przede wszystkim czeka nas bratobójcza walka z Lets GO boys, którzy w składzie posiadają m.in. TeRRoR’a czy KroLu.

Patrząc kolejno na klany, zmierzymy się z takimi graczmi jak chociażby KnOfF, LiiLD.C, Sonik, Maru, Syde, MisterWinner, TGW ale i wspomiani wyżej polacy. Jak widać do ligi zgłosiła się europejska czołówka sceny Warcrafta, więc łatwo nie będzie, ale myślę, że nasz klan tanio skóry nie sprzeda i spokojnie kilka punktów zdobędzie.

Pierwszy mecz rozegramy z klanem uMaD 24.03.2019r, a więc do oficjalnego debiutu naszej drużyny zostały niespełna 3 tygodnie. Czy godnie stawimy czoła jednej z najmocniejszych ekip w całej lidze? To się okaże..

Jak podaję na tą chwilę strona warcraft3.info łączna pula nagród to około 1000$, jednak stale ona wzrasta. Jest więc zdecydowanie o co grać, po za oczywistym prestiżem. Zabawę zaczynamy już 17.03.2019, gdzie mecze rozgrywać będzie grupa A. Powodzenia wszystkim!

243 total views, 1 views today

Polub lub udostępnij ten post na:
Facebook
Google+
http://veniv.pl/2019/03/05/w3il-znamy-rywali/
Twitter
Instagram

Post Author: KlimO

1 thought on “W3iL – Znamy rywali!

Dodaj komentarz